Lista produktów marki New Rock

Nowa kolekcja New Rock posiada certyfikat ochrony zwierząt „Peta Vegan Approved” lub „Animal Free”, które gwarantują, że produkcja butów wegańskich jest całkowicie wolna od jakichkolwiek składników zwierzęcych.
Dlatego New Rock jest obuwiem w 100% przyjaznym zwierzętom, szanującym życie zwierząt. Buty wegańskie marki New Rock to oryginalne wzornictwo. 

Historia New Rock Shoes


Założyciel tradycji obuwniczej
W 1929 roku nasz dziadek Antonio Ortuño Martinez rozpoczął produkcję ręcznie robionych butów z wysokiej jakości podwójnym szwem GOODYEAR. Dzisiaj trzecie pokolenie zastępuje dzieło poświęcenia i przywództwa wykonywane przez Pedro Ortuño i odpowiada za kontynuację rozwoju marki na całym świecie.

Tradycja obuwnicza rodziny Ortuño sięga 1929 r.
W 1980 r. Marka New Rock powstała dzięki wizjonerskiej zdolności Pedro Ortuño. Jakość, która pozwoliła Antonio stworzyć system COMFORT PLUS w celu uzyskania anatomicznej podeszwy z doskonałą ochroną przed wodą i zimnem. Metoda opatentowana na całym świecie. Od tego czasu marka jest uważana za punkt odniesienia pod względem wzornictwa i jakości. Unikalne i przełomowe projekty stosowane w hollywoodzkich filmach i serialach telewizyjnych od 1980 roku do dziś.
New Rock sprzedawane są w 60 krajach, w dowolnym stylu i na każdą okazję: metal, rock, goth, cyber, casual, biker, western ....

Nowa wegańska kolekcja New Rock dla wszystkich miłośników obuwia wegańskiego.
"... Musimy się zatrzymać, zastanowić się i zmienić nasze życie w kierunku nowego celu opartego na zrównoważonych, odpowiedzialnych i etycznych wartościach.
Poszanowanie środowiska, przyrody i zwierząt stanowią podstawę coraz bardziej rozwiniętego społeczeństwa.
Filozofią życia wegańskiego jest szacunek i sumienie. To nie tylko forma jedzenia. Jest to codzienny przewodnik, który zapewnia odpowiedzialną konsumpcję, stałą solidarność ze środowiskiem i opiekę nad zwierzętami..."


Wiele lat temu firma New Rock rozpoczęła produkcję obuwia z wysokiej jakości oddychającymi materiałami i podeszwą z naturalnej gumy wyprodukowaną w Hiszpanii bez użycia materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Certyfikaty ochrony zwierząt „Animal Free”
Nowa kolekcja New Rock posiada certyfikat ochrony zwierząt „Peta Vegan Approved” lub „Animal Free”, które gwarantują, że produkcja butów wegańskich jest całkowicie wolna od jakichkolwiek składników zwierzęcych.
Dlatego New Rock jest obuwiem w 100% przyjaznym zwierzętom, szanującym życie zwierząt. Opakowanie do butów New Rock produkowane jest w 100% z kartonu z recyklingu i nadającego się do recyklingu.

Buty wegańskie dla noszenia. 

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Ładowanie...