SLOGAN Neem bluza damska

pikto_organiccotton.png  pikto_vegan4_1.png

Bluza damska z kominem wykonana z bawełny organicznej certyfikowanej przez GOTS (Global Organic Textile Standard).

Dzięki delikatnie wyprofilowanemu cięciu, bluza dobrze się ładnie dopasowuje się do sylwetki. Golf wyłożony dzianiną w tym samym kolorze.

  • Bawełna organiczna GOTS 90%. Poliester 10%

Więcej szczegółów

239,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Bluza damska wykonana z najwyższej jakości włóka bawełny organicznej. Zastosowane włókno bawełny jest włóknem organicznym (ekologicznym), proces jego uprawy odbywa się bez stosowania chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, o czym świadczy certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS).

Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny dla klientów i środowiska naturalnego.
Podczas całej produkcji obowiązuje całkowity zakaz stosowania pestycydów i defoliantów, które mogą poważnie szkodzić zdrowiu rolników i ich rodzin.
Świadomy zakup

  • wyprodukowane w Polsce
  • sweatshop free 
  • produkt ekologiczny
  • odpowiednia dla wegan i wegetarian
  • luźny oversize'owy krój
  • kołnierz a'la komin 
  • kieszenie boczne w szwie

Wymiar bluzy w cm

Rozmiarklatka piersiowadługość tyłu
XS10264
S10665
M11066

SLOGAN partnerem kampanii "Sklepy wolne od futer" ( FFR - Fur Free Retailers)

Jako pierwsza marka odzieżowa w 2014 r. przystępuje do międzynarodowej kampanii FFR prowadzonej w Polsce przez Stowarzyszenie "Otwarte Klatki". Ta kampania promuje marki, które w swoich kolekcjach nie stosują naturalnych futer oraz dodatków futrzanych.

SLOGAN szyty w Polsce przy współpracy z rodzinnymi manufakturami

Od początku naszej działalności produkty Slogan szyte są w tych samych, rodzinnych manufakturach. Dlaczego, ponieważ mamy zaufanie do naszych szwalni, jest między nami silna relacja a jakoś wykonania naszych ubrań świadczy o wysokiej jakości jaka jest nam oferowana. Ta długoletnia współpraca to również informacja dla nas, kto szyje nasze ubrania i w jakich warunkach i na jakich warunkach. Dzięki temu mamy możliwość moderowania procesu produkcyjnego na każdym etapie. Umiejscowienie produkcji w Polsce to jeden z elementów wpływających na ochronę środowiska. Poprzez wybór takiej alokacji nasze ubrania nie pokonują dalekich podróży międzykontynentalnych.

Skład materiałuBawełna organiczna GOTS 90%. Poliester 10%. Waga 37
KolekcjaSlogan Street View
Path: > > > SLOGAN Neem bluza damska

Produkty Powiązane