1. Klientowi przysługuje prawo zrezygnowania z zakupu lub wymiany towaru na inny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru. Produkt należy odesłać w stanie niezmienionym w oryginalnym opakowaniu wraz z informacją, czego oczekują Państwo w zamian (gotówka, inny towar).

  2. Zwracany w związku z odstąpieniem od umowy towar musi być kompletny (wraz pełnym wyposażeniem i akcesoriami, stanowiącymi jego integralną część), nie może nosić śladów użytkowania wykraczających poza zwykły zarząd rzeczą. Do zwrotu należy dołożyć podpisane oświadczenie o zwrocie.

  3. Przed odesłaniem towaru proszę skontaktować się z obsługą sklepu. Nie odbieramy paczek pobraniowych. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu lub jego kopię i numer konta bankowego, na który ma być dokonany zwrot gotówki. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient.

  4. Reklamowany towar: przed odesłaniem towaru proszę skontaktować się z obsługą sklepu, w celu ustalenia daty odesłania towaru i podania numeru konta bankowego. Reklamowany towar odsyłany jest na koszt sklepu za pośrednictwem kuriera.

  5. Produkt należy odesłać w stanie niezmienionym w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu i reklamacją, opisującą wadę produktu.

  6. Na złożoną reklamację odpowiemy najpóźniej w ciągu 14 dni od jej złożenia.
    www.not-a-slogan.com nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

  7. Zamawiający ma prawo do sprawdzenia w obecności przewoźnika stanu dostarczonego towaru. W razie stwierdzenia uszkodzeń, prosimy o spisanie protokołu szkody.

Przesyłki prosimy kierować na adres:

Marianna Krawczykowska

www.not-a-slogan.com

ul. Kraszewskiego 8/4  50-229 Wrocław

Do pobrania: 

1. Formularz wymiany 

2. Formularz zwrotu 

3. Formularz reklamacyjny

Ładowanie...