• -30%
SLOGAN Papaya Top damski Bawełna Organiczna
SLOGAN Papaya Top damski Bawełna Organiczna
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
SLOGAN Papaya Top damski Bawełna Organiczna
SLOGAN Papaya Top damski Bawełna Organiczna

OL SLOGAN Papaya Top damski Bawełna Organiczna

Zniżka 30%
34,30 zł 49,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 34,30 zł

Dostawa 5-6 dni

pikto_organiccotton.png  pikto_vegan4_1.pngPETAapprovedveganLOGO72-male.png 

 GOTS_Logo_70.png    fair-wear-foundation-logo.png

Koszulka marki SLOGAN wykonana z certyfikowanej bawełny organicznej GOTS oraz certyfikowanym procesem produkcji Fair Wear Foundation.

Koszulka o kształcie loose fit (luźnym), świetnie dopasowuje się do sylwetki.

  • 100% certyfikowana bawełna organiczna GOTS

Kolor

Rozmiar

Ekologiczna koszulka damska z dekoltem. Wykonana z najwyższej jakości włókien bawełny organicznej typu slub, których zastosowanie sprawia, że produkt łatwo ulega rozkładowi nie zanieczyszczając przy tym środowiska.

Zastosowane włókno bawełny jest włóknem organicznym (ekologicznym), proces jego uprawy odbywa się bez stosowania chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, o czym świadczą certyfikaty Global Organic Textile Standard (GOTS). 

Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny zarówno dla klientów, ale także dla rolników i ich rodzin zamieszkujących tereny upraw.
Podczas całej produkcji obowiązuje całkowity zakaz stosowania pestycydów i defoliantów, które mogą poważnie szkodzić zdrowiu rolników i ich rodzin.
Świadomy zakup

Dokonując zakupu wspierasz przejrzysty łańcuch produkcyjny, bez wyzysku pracowników, nadzorowany poprzez niezależny audyt Fair Wear Fundation.

  • 100% certyfikowana bawełna organiczna certyfikowana GOTS
  • certyfikowany proces produkcji certyfikowany Fair Wear Foundation
  • sweatshop free
  • produkt ekologiczny
  • produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian (wegański )
  • etycznie wyprodukowany w Bangladeszu

Wymiary koszulki:

Rozmiar  1/2 klatka piersiowa cm długość przód cm
XS 39,5 64
S 42 66
M 45 68

PETA APPROVED VEGAN

SLOGAN certyfikowana marka PETA Aprooved Vegan. Oznacza to, że do wytworzenia ubrań nie zastosowano żadnych materiałów i dodatków pochodzących od zwierząt.  Każdy produkt jest wegański i wytworzony bez cierpienia zwierząt (cruelty free).

SKLEPY WOLNE OD FUTER (FFR - Fur Free Retailer) SLOGAN PARTNEREM KAMPANII "

Jako pierwsza marka odzieżowa w 2014 r. SLOGAN przystępuje do międzynarodowej kampanii FFR prowadzonej w Polsce przez Stowarzyszenie "Otwarte Klatki". Ta kampania promuje marki, które w swoich kolekcjach nie stosują naturalnych futer oraz dodatków futrzanych.

GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD (GOTS)

GOTS to światowy i wiodący leader standardów produkcji materiałów z włókien naturalnych produkowanych metodami ekologicznymi. Wymagania ochrony środowiska i społecznej odpowiedzialności określa wysokiego poziomu norma audytu GOTS.

FAIR WEAR FOUNDATION (FWF)

Fair Wear Foundation współpracuje z markami, fabrykami, związkami zawodowymi, organizacjami pozarządowymi, a czasami rządami w celu sprawdzenia i poprawy warunków pracy w 11 krajach produkcyjnych w Azji, Europie i Afryce. FWF śledzi udoskonalenia firm, z którymi współpracuje. Poprzez dzielenie się wiedzą, dialogiem społecznym i wzmocnieniem stosunków przemysłowych FWF zwiększa efektywność wysiłków firm
Nie ma jednego słusznego rozwiązania dla niesprawiedliwości w miejscu pracy. Jest ich wiele i FWF znajduje rozwiązania, które przynoszą efekty kiedy zostają ze sobą połączone.

organic cotton

Opis

Skład materiału
100% bawełna organiczna certyfikowana przez GOTS. Waga 130g.
Style
Casualowy
chat Komentarze (0)
Ładowanie...