Komrads APL Monowhite Low Wegańskie Sneakersy

689,00 zł
Brutto Dostawa 5-6 dni

 

Komrads APL wegańskie sneakersy ze skóry z jabłek, wytwarzanej z odpadów po przetwórstwie. Wszystkie surowce wykorzystane do ich produkcji pochodzą z recyklingu. Niezwykle wygodne, wpisujące się w najnowsze trendy, ale stworzone bez szkody dla naszej planety. 

  • Wegańska skóra z jabłek APL Skin. Wyprodukowane w Portugalii
  • Certyfikowane przez Peta Approved Vegan.

Buty w 100% z recyklingu

Rozmiar

Kolor

Komrads APL Monowhite Low:

  • Cholewka: wegańska ekologiczna skóra APL, odporna na promieniowanie UV, produkowana z odpadów po przetwórstwie jabłek
  • Podeszwa: guma, pochodząca w 100% z recyklingu opon samochodowych 
  • Wyściółka i sznurówki: 100% bawełna z recyklingu
  • Wkładka: arnetech, pianka poliuretanowa opracowana w całości z elastycznych materiałów pochodzących z recyklingu, opracowana specjalnie do produkcji antystatycznych i oddychających wkładek
  • Wszystkie barwniki są pochodzenia organicznego
  • Certyfikowane przez Peta Approved Vegan
  • 100% wegańskie
  • Zaprojektowane w Belgii, wyprodukowane etycznie w Portugalii 

Tabela rozmiarów

Buty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn - unisex

Pasują dokładnie do posiadanego rozmiaru, nie ma potrzeby zamawiać większych lub mniejszych.


PETA Approved Vegan

Buty Komrads posiadają certyfikat międzynarodowej organizacji PETA Approved Vegan. Buty wolne są od materiałów i substancji pochodzenia zwierzęcego. Nie zawierają skóry, tłuszczy, klejów oraz pigmentów pochodzących od zwierząt.

Jak dbać o buty ze skóry z jabłek

Buty APL wykonane są ze skóry jabłkowej i barwione organicznymi barwnikami. Ale jaki jest najlepszy sposób na czyszczenie skóry z jabłka?

Spójrzmy prawdzie w oczy: jedynym prawdziwym sposobem, aby nowe białe trampki wyglądały elegancko, to nigdy ich nie nosić. Oczywiście to wykluczone. Trampki z wegańskiej skóry Apple Skin można traktować jak trampki ze skóry. Skóra z jabłek jest wyjątkowo mocna, naturalnie odporna na promieniowanie UV i jest materiałem wolnym od okrucieństwa.

Jasna plama? Wytrzyj suchą szmatką.

Uporczywa plama? Wytrzyj wilgotną szmatką (nie mokrą), a następnie pozwól skórze wyschnąć. Nigdy nie wycieraj mocno. Kluczem jest delikatność i brak pośpiechu. Najlepiej używać środka do czyszczenia sztucznej skóry.

Jeśli wycieranie nie wystarczy, aby usunąć plamę, możesz użyć środka do czyszczenia skóry. Niezależnie od tego, który środek czyszczący zdecydujesz się użyć: zawsze najpierw przetestuj produkt w mało widocznym miejscu. Przecież nie chcesz zrobić drugiej plamy, próbując wyczyścić pierwszą. (Nie zapomnij przeczytać instrukcji podczas korzystania z produktów).

Chroń skórę APL przed plamami i uszkodzeniami spowodowanymi przez wodę dzięki impregnatowi do sztucznej skóry. Zastosuj go przed pierwszym założeniem. Po aplikacji odczekaj co najmniej 24 godziny.

Nie wkładaj ich do pralki. To jest absolutnie niedozwolone. Usuń sznurówki i wyczyść je oddzielnie. Nigdy nie zanurzaj butów w wodzie.

5425035448446

Opis

Skład materiału
Wegańska eko skóra z jabłek (APL apple skin )
Style
Podstawowy
chat Komentarze (0)
Ładowanie...