AUDIO STRIPS TOP DAMSKI
AUDIO STRIPS TOP DAMSKI
AUDIO STRIPS TOP DAMSKI
AUDIO STRIPS TOP DAMSKI
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
AUDIO STRIPS TOP DAMSKI
AUDIO STRIPS TOP DAMSKI
AUDIO STRIPS TOP DAMSKI
AUDIO STRIPS TOP DAMSKI

SLOGAN AUDIO STRIPS TOP DAMSKI BAWEŁNA ORGANICZNA

89,00 zł
Brutto Dostawa 5-6 dni

pikto_organiccotton.png  pikto_vegan4_1.png

Top damski marki SLOGAN wykonany z bawełny organicznej wg. standardu GOTS,który daje gwarancję, że bawełna w czasie uprawy i przetwarzania została poddana surowym kryteriom środowiskowym i socjalnym.

  • Bawełna Organiczna  GOTS: 100%

Kolor

Rozmiar

Idealnie dopasowuje się do sylwetki ciała. Wykonana z najwyższej jakości włókien bawełny organicznej, których zastosowanie sprawia, że produkt łatwo ulega rozkładowi nie zanieczyszczając przy tym środowiska.

  • Użyte włókno bawełny jest włóknem organicznym, proces jego uprawy odbywa się bez stosowania chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, o czym świadczą certyfikaty Global Organic Textile Standar (GOTS). 
  • Dzięki temu nasz produkt jest całkowicie bezpieczny nie tylko dla naszych klientów, ale także dla rolników i ich rodzin zamieszkujących tereny upraw. Badamy szwalnie w których powstają nasze ubrania.
  • wyprodukowane w Polsce
  • sweatshop free
  • produkt ekologiczny
  • produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian (wegański)

 

Wymiary:

Rozmiar  klatka piersiowa długość
XS 120cm 62cm
S 124cm 63cm
M 128cm 64cm
L 132cm 65cm

SLOGAN partnerem kampanii "Sklepy wolne od futer" ( FFR - Fur Free Retailers)

Jako pierwsza marka odzieżowa w 2014 r. przystępuje do międzynarodowej kampanii FFR prowadzonej w Polsce przez Stowarzyszenie "Otwarte Klatki". Ta kampania promuje marki, które w swoich kolekcjach nie stosują naturalnych futer oraz dodatków futrzanych.

SLOGAN szyty w Polsce przy współpracy z rodzinnymi manufakturami

Od początku naszej działalności produkty Slogan szyte są w tych samych, rodzinnych manufakturach. Dlaczego, ponieważ mamy zaufanie do naszych szwalni, jest między nami silna relacja a jakoś wykonania naszych ubrań świadczy o wysokiej jakości jaka jest nam oferowana. Ta długoletnia współpraca to również informacja dla nas, kto szyje nasze ubrania i w jakich warunkach i na jakich warunkach. Dzięki temu mamy możliwość moderowania procesu produkcyjnego na każdym etapie. Umiejscowienie produkcji w Polsce to jeden z elementów wpływających na ochronę środowiska. Poprzez wybór takiej alokacji nasze ubrania nie pokonują dalekich podróży międzykontynentalnych.

#whomademyclothes

organic cotton

Opis

Skład materiału
100 % Bawełna organiczna certyfikowana przez GOTS. Waga 140 g.
Style
Podstawowy
chat Komentarze (0)
Ładowanie...