WILL'S 11 Inch Satchel Brown Torba wegańska

749,00 zł
Brutto Dostawa 5-6 dni

      

Will's 11 Inch Satche brown. Teczka ręcznie wykonana z miękkiej skóry wegańskiej typu włoskiego z wytrzymałymi niklowymi dodatkami.

  • Etycznie produkowana w Portugalii.
  • Certyfikowana przez  Vegan Society.


Wegańska skóra typu włoskiego

Kolor

Torba wykonana z wegańskiej skóry typu włoskiego

  • Luksusowa wyściółka z wegańskiego zamszu (można ją przetrzeć lub wyczyścić wodą z mydłem)
  • Odepnij przednie sprzączki zabezpieczające przednią klapę lub po prostu pociągnij za ukryte pod spodem magnesy szybkiego zwalniania
  • Wykonana w Portugalii
  • Wyściółka z wegańskiego zamszu

Przyjazne zwierzętom jak i ludziom produkty w prestiżowym stylu

Will’s Vegan Shoes prezentują najnowsze trendy w sprawiedliwej cenie wykluczając krzywdę zwierząt i ludzi w procesie produkcyjnym
Cały asortyment jest wolny od odzwierzęcych produktów a pracownicy są chronieni Europejskim prawem pracowniczym
Wegańska skóra wykonana jest z mikrofibry, która wygląda, oddycha i zachowuje się jak prawdziwa skóra

The Vegan Society

Buty są certyfikowane przez międzynarodową organizację The Vegan Society.
Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Will's nie korzysta ze: skóry, tłuszczów, klejów i pigmentów pochodzących od zwierząt.

Jak dbać o buty i akcesoria Will's

Will's używa wysokiej jakości skór wegańskich i zamszu do wytworzenia obuwia. Twój zakup nie wymaga wiele uwagi, aby zachował wygląd jak nowy.

Obuwie Will's nie niszczy się, ani nie plami, gdy robi się mokro. W rzeczywistości, sprawdza się bardzo dobrze w mokrych i błotnistych warunkach. W przeciwieństwie do skóry i zamszu odzwierzęcego, materiały nie niszczą się nawet w kontakcie z solą drogową i błotem pośniegowym w warunkach zimowych.

Obuwie Will's jest łatwe do czyszczenia. Oto kilka ogólnych instrukcji czyszczenia:

  • Buty i akcesoria ze skóry wegańskiej, wytrzyj ciepłą wodą z łagodnym roztworem mydła, szmatką lub delikatną szczotką. Aby wysuszyć, wytrzyj papierowym lub zwykłym ręcznikiem. Nie umieszczaj zbyt blisko źródeł ciepła, ponieważ może to spowodować uszkodzenie materiału. Po użyciu pasty do butów uzyskujemy pierwotny połysk i kolor butów. Przed użyciem pasty zaleca się najpierw przetestować na mało widocznym obszarze.
  • Wegański zamsz, poczekaj, aż wyschnie, a następnie przeczesz szczotką do zamszu. W bardziej ekstremalnych przypadkach można wytrzeć buty szmatką, zmoczoną ciepłą wodą z łagodnym roztworem mydła. Do wysuszenia użyj ręcznika papierowego lub zwykłego. Nie umieszczaj obuwia zbyt blisko źródeł ciepła, ponieważ może to spowodować uszkodzenie materiału. Nie powinno pozostać śladów wody, ponieważ wegański zamsz nie plami się, gdy się zmoczy.

Nie należy stosować impregnatów. Takie zabiegi nie są konieczne i mogą uszkodzić materiał. Zabiegi te, nie są przeznaczone dla skóry wegańskiej.

07-03-08-23

Opis

Skład materiału
miękka wegańska skóra typu włoskiego
Style
Casualowy
chat Komentarze (0)
Ładowanie...