SLOGAN MAPLE WHITE/BLUE CHECK KOSZULA MĘSKA BAWEŁNA ORGANICZNA

pikto_organiccotton.png  pikto_vegan4_1.png      fair-wear-foundation-logo.png

Koszula męska marki SLOGAN o regularnym kształcie. Wykonana z certyfikowanej bawełny organicznej Global Organic Textile Standard oraz certyfikowanym procesem produkcji Fair Wear Foundation.

  • 100% certyfikowana bawełna GOTS

Więcej szczegółów

169,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Rękawy z mankietem z dwoma guzikami. Zaokrąglony dolny brzeg na przodzie i tyle.

Ekologiczna koszula męska wykonana z tkaniny bawełnianej. Zastosowano najwyższej jakości włókno bawełny organicznej, które łatwo ulega rozkładowi nie zanieczyszczając przy tym środowiska.

Zastosowane włókno bawełny jest włóknem organicznym (ekologicznym), proces jego uprawy odbywa się bez stosowania chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, o czym świadczy certyfikat Global Organic Textile Standard.

Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika i środowiska.
Podczas całej produkcji obowiązuje całkowity zakaz stosowania pestycydów i defoliantów, które mogą poważnie szkodzić zdrowiu rolników i ich rodzin.
Świadomy zakup

Dokonując zakupu wspierasz przejrzysty łańcuch produkcyjny bez wyzysku pracowników, nadzorowany poprzez niezależny audyt Fair Wear Fundation.

  • 100% certyfikowana bawełna organiczna certyfikowana przez Global Organic Textile Standard
  • certyfikowany proces produkcji certyfikowany Fair Wear Foundation
  • sweatshop free
  • produkt ekologiczny
  • odpowiednia dla wegan i wegetarian (wegański )
  • wyprodukowany w Bangladeszu

Wymiary koszuli: 

Rozmiar 1/2 klatka piersiowa cmdługość przód cmdługość rękawa cm
S5071,565,5
M5373,566,5
L5675,567,5
XL5977,568,5

 SKLEPY WOLNE OD FUTER (FFR - Fur Free Retailer) SLOGAN PARTNEREM KAMPANII "

Jako pierwsza marka odzieżowa w 2014 r. SLOGAN przystępuje do międzynarodowej kampanii FFR prowadzonej w Polsce przez Stowarzyszenie "Otwarte Klatki". Ta kampania promuje marki, które w swoich kolekcjach nie stosują naturalnych futer oraz dodatków futrzanych.

GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD (GOTS)

G.O.T.S to światowy i wiodący leader standardów produkcji materiałów z włókien naturalnych produkowanych metodami ekologicznymi. Wymagania ochrony środowiska i społecznej odpowiedzialności określa wysokiego poziomu norma audytu G.O.T.S.

FAIR WEAR FOUNDATION (FWF)

Fair Wear Foundation współpracuje z markami, fabrykami, związkami zawodowymi, organizacjami pozarządowymi, a czasami rządami w celu sprawdzenia i poprawy warunków pracy w 11 krajach produkcyjnych w Azji, Europie i Afryce. FWF śledzi udoskonalenia firm, z którymi współpracuje. Poprzez dzielenie się wiedzą, dialogiem społecznym i wzmocnieniem stosunków przemysłowych FWF zwiększa efektywność wysiłków firm
Nie ma jednego słusznego rozwiązania dla niesprawiedliwości w miejscu pracy. Jest ich wiele i FWF znajduje rozwiązania, które przynoszą efekty kiedy zostają ze sobą połączone.

Skład materiału100% certyfikowana bawełna organiczna Global Organic Textile Standard (GOTS) Waga 130 g.
StylesBasic
Path: > > SLOGAN MAPLE WHITE/BLUE CHECK KOSZULA MĘSKA BAWEŁNA ORGANICZNA

   Rozpinana bluza męska wykonana z bawełny organicznej certyfikowanej przez GOTS (Global Organic Textile Standard). Stylizowana na ramoneskę z zamkiem ułożonym diagonalnie.Bawełna organiczna 86%. Poliester 12%. Elastan 2%

349,00 zł

     Wyjątkowe jeansy męskie typy regular. To pierwsze w Polsce,  które są 100% produktem GOTS (Global Organic Textile Standard).  Kupując spodnie Organica przekazujesz 20 zł. na wyżywienie 10 psiaków ze Schroniska dla zwierząt Korabiewice, prowadzonego przez Fundację VIVA, międzynarodowy ruch na rzecz zwierząt.Bawełna organiczna GOTS 99%, Elastan 1%

309,00 zł

        Koszulka marki SLOGAN wykonana z certyfikowanej bawełny organicznej GOTS oraz certyfikowanym procesem produkcji Fair Wear Foundation. Koszulka o kształcie regular fit, świetnie dopasowuje się do sylwetki.100% certyfikowana bawełna organiczna GOTS

85,00 zł

Produkty Powiązane