SLOGAN JASMIN TOP DAMSKI BLACK BAWEŁNA ORGANICZNA

Ten produkt nie jest dostępny w tym rozmiarze

pikto_organiccotton.png  pikto_vegan4_1.pngGOTS_Logo_70.png    fair-wear-foundation-logo.png

Top damski marki SLOGAN, wykonany z certyfikowanej bawełny organicznej GOTS oraz certyfikowanym procesem produkcji Fair Wear Foundation.
Modny top damski o luźnym, oversize kształcie.

  • 100% certyfikowana bawełna organiczna G.O.T.S

Więcej szczegółów

119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Ten ekologiczny top wykonany jest z najwyższej jakości włókien bawełny organicznej, których zastosowanie sprawia, że produkt łatwo ulega rozkładowi nie zanieczyszczając przy tym środowiska.

Zastosowane włókno bawełny jest włóknem organicznym (ekologicznym), proces jego uprawy odbywa się bez stosowania chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, o czym świadczą certyfikaty Global Organic Textile Standard (GOTS). 

Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny zarówno dla klientów, ale także dla rolników i ich rodzin zamieszkujących tereny upraw.
Podczas całej produkcji obowiązuje całkowity zakaz stosowania pestycydów i defoliantów, które mogą poważnie szkodzić zdrowiu rolników i ich rodzin.
Świadomy zakup

Dokonując zakupu wspierasz przejrzysty łańcuch produkcyjny, bez wyzysku pracowników, nadzorowany poprzez niezależny audyt Fair Wear Fundation.

  • 100% certyfikowana bawełna organiczna certyfikowana GOTS
  • certyfikowany proces produkcji certyfikowany Fair Wear Foundation
  • sweatshop free
  • produkt ekologiczny
  • produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian (wegański)
  • etycznie wyprodukowany w Bangladeszu

Wymiary topa:

Rozmiar 1/2 klatka piersiowa cmdługość przód cmdługość rękawa cm
XS496026
S51,56227
M54,56428
L57,56628

 SKLEPY WOLNE OD FUTER (FFR - Fur Free Retailer) SLOGAN PARTNEREM KAMPANII "

Jako pierwsza marka odzieżowa w 2014 r. SLOGAN przystępuje do międzynarodowej kampanii FFR prowadzonej w Polsce przez Stowarzyszenie "Otwarte Klatki". Ta kampania promuje marki, które w swoich kolekcjach nie stosują naturalnych futer oraz dodatków futrzanych.

GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD (GOTS)

GOTS to światowy i wiodący leader standardów produkcji materiałów z włókien naturalnych produkowanych metodami ekologicznymi. Wymagania ochrony środowiska i społecznej odpowiedzialności określa wysokiego poziomu norma audytu G.O.T.S.

FAIR WEAR FOUNDATION (FWF)

Fair Wear Foundation współpracuje z markami, fabrykami, związkami zawodowymi, organizacjami pozarządowymi, a czasami rządami w celu sprawdzenia i poprawy warunków pracy w 11 krajach produkcyjnych w Azji, Europie i Afryce. FWF śledzi udoskonalenia firm, z którymi współpracuje. Poprzez dzielenie się wiedzą, dialogiem społecznym i wzmocnieniem stosunków przemysłowych FWF zwiększa efektywność wysiłków firm
Nie ma jednego słusznego rozwiązania dla niesprawiedliwości w miejscu pracy. Jest ich wiele i FWF znajduje rozwiązania, które przynoszą efekty kiedy zostają ze sobą połączone.

Skład materiału100 % certyfikowana bawełna organiczna GOTS. Waga 120 g.
StylesCasual
Path: > > > SLOGAN JASMIN TOP DAMSKI BLACK BAWEŁNA ORGANICZNA

Produkty Powiązane