AUDIO STRIPS II TUNIKA DAMSKA
AUDIO STRIPS II TUNIKA DAMSKA
AUDIO STRIPS II TUNIKA DAMSKA
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
AUDIO STRIPS II TUNIKA DAMSKA
AUDIO STRIPS II TUNIKA DAMSKA
AUDIO STRIPS II TUNIKA DAMSKA

SLOGAN AUDIO STRIPS II TUNIKA DAMSKA

109,00 zł
Brutto Dostawa 3-5 dni

pikto_organiccotton.png  pikto_vegan4_1.pngPETAapprovedveganLOGO72-male.png 

Tunika damska marki SLOGAN. Z bardzo dobrej jakości bawełny organicznej ze standardem GOTS, który daje gwarancję, że bawełna w czasie uprawy i przetwarzania została poddana surowym kryteriom środowiskowym i socjalnym.

  • Materiał: Bawełna Organiczna GOTS: 100%

Kolor

Rozmiar

Wykonana z najwyższej jakości włókien bawełny organicznej, których zastosowanie sprawia, że produkt łatwo ulega rozkładowi nie zanieczyszczając przy tym środowiska.

Użyte włókno bawełny jest włóknem organicznym, proces jego uprawy odbywa się bez stosowania chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, o czym świadczą certyfikaty Global Organic Textile Standar (GOTS). 

Dzięki temu nasz produkt jest całkowicie bezpieczny nie tylko dla naszych klientów, ale także dla rolników i ich rodzin zamieszkujących tereny upraw. Badamy szwalnie w których powstają nasze ubrania.

  • etycznie wyprodukowane w Polsce
  • sweatshop free
  • 100% wegańska
  • produkt ekologiczny

 

Wymiary:

Rozmiar  klatka piersiowa długość
XS 120cm 79cm
S 124cm 81cm
M 128cm 83cm

Produkt certyfikowany jako PETA approved vegan

Marka SLOGAN certyfikowana jest jako approved vegan. Oznacza to, że do wytworzenia ubrań nie zastosowano żadnych materiałów i dodatków pochodzących od zwierząt.  Każdy produkt jest wegański i wytworzony bez cierpienia zwierząt (cruelty free).

SLOGAN partnerem kampanii "Sklepy wolne od futer" ( FFR - Fur Free Retailers)

Jako pierwsza marka odzieżowa w 2014 r. przystępuje do międzynarodowej kampanii FFR prowadzonej w Polsce przez Stowarzyszenie "Otwarte Klatki". Ta kampania promuje marki, które w swoich kolekcjach nie stosują naturalnych futer oraz dodatków futrzanych.

SLOGAN szyty w Polsce przy współpracy z rodzinnymi manufakturami

Od początku naszej działalności produkty Slogan szyte są w tych samych, rodzinnych manufakturach. Dlaczego, ponieważ mamy zaufanie do naszych szwalni, jest między nami silna relacja a jakoś wykonania naszych ubrań świadczy o wysokiej jakości jaka jest nam oferowana. Ta długoletnia współpraca to również informacja dla nas, kto szyje nasze ubrania i w jakich warunkach i na jakich warunkach. Dzięki temu mamy możliwość moderowania procesu produkcyjnego na każdym etapie. Umiejscowienie produkcji w Polsce to jeden z elementów wpływających na ochronę środowiska. Poprzez wybór takiej alokacji nasze ubrania nie pokonują dalekich podróży międzykontynentalnych.

#whomademyclothes

organic cotton

Opis

Skład materiału
100 % Bawełna organiczna certyfikowana przez GOTS
Style
Podstawowy
chat Komentarze (0)
Ładowanie...